WIRTUALNE BIURO IDEALNE DLA TWOICH POTRZEB

LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ Z WIZJĄ WIRTUALNEGO BIURA

Chcesz mieć własną działalność gospodarczą? A może jeszcze lepiej, już masz i szukasz jakiegoś rozwiązania cięcia kosztów? Świetnie trafiłeś! Najlepszym rozwiązaniem na zmniejszenie kosztów Twojej firmy będzie skorzystanie z pomocy wirtualnego biura. Dzięki niemu możesz zmniejszyć opłaty za wynajem lokalu, związane z zatrudnieniem pracowników biurowych.

Jakie korzyści niesie ze sobą wirtualne biuro?

Oferta takiego biura jest najczęściej niezwykle szeroka. W jej zakres wchodzi udostępnienie adresu na potrzeby rejestracji firmy, do celów korespondencyjnych, a także pełna obsługa sekretarska i korespondencyjna, wynajem pomieszczeń i wyposażenia oraz w razie wszelkich wątpliwości – doradztwo. Jak więc sam widzisz, oferta wirtualnego biura jest w pełni odpowiadająca każdym potrzebom przedsiębiorców. Dopasowują swoją ofertę do indywidualnych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

 

Chciałeś oszczędzać? Znam świetny sposób!

Wynajem tradycyjnego biura wiąże się z ogromnymi kosztami, na które niestety nie każdego stać. Już same początkowe koszty są przerażające → kaucja, czynsz. Dodatkowo jeszcze wydatki związane z wyposażeniem, koszty eksploatacyjne, opłata za prąd i wszelkie tego typu płatności, które są wielkie w porównaniu do skorzystania z usług wirtualnego biura.

Tradycyjny wynajem biura – ogromne koszty związane z prowadzeniem działalności

Wirtualne biuro – znacznie mniejsze koszty + pełna obsługa biurowa

Wynajem e-biura związane jest z elastycznym abonamentem, który nie trzeba opłacać na cały rok, tylko z miesiąca na miesiąc. Całe przejście z tradycyjnego biura do wirtualnego zajmuje bardzo mało czasu oraz znacznie redukuje wszelkie formalności.

 

Pełen profesjonalizm

Klient ocenia firmę początkowo po wizerunku. Dlatego też dla każdego przedsiębiorcy ważny jest fakt, aby jego firma kojarzona była z najbardziej fachowym, atrakcyjnym adresem. Prawda jednak taka, że koszty związane z lokalizacją w centrum dużego miasta to bardzo spory wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Prestiżowy adres oferuje nam wirtualne biuro. I tutaj nie trzeba szukać najlepszego adresu. Wirtualne biuro po prostu go ma.

Klienci dużą wagę przywiązują także do posiadania stacjonarnego telefonu firmowego oraz profesjonalnej obsługi telefonicznej. Chciałbyś takową mieć, ale nie stać Cię? Skorzystaj z usług e-biura i ciesz się tym wszystkim za nieporównywalną cenę!

 

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa, czyli krótko o personelu
Profesjonaliści wirtualnego biura nie biorą się znikąd. Pracownikiem tam nie może zostać przypadkowa osoba. Wirtualne biura stawiają na jak najwyższy poziom. Najważniejsze są kompetencje. Liczą się tutaj samodzielność, dyscyplina, komunikatywność oraz efektywna praca.

E-biura dają Ci samych fachowców za niewielką kwotę.

 POMOC DORADZTWA KSIĘGOWEGO DLA TWOJEJ FIRMY!

Chciałeś ciąć koszty? To już masz na to sposób!

wirtualne biuro